ISO 9001:2008

Strona główna >> Lekarze Stomatolodzy >> Poradnia Stomatologiczna - Warszawa, ul. Dzieci Warszawy 29

  Lekarz Dentysta, MBA Przemysław Kurpiel

   Kierownik ds. Medycznych w Przychodni AMODENT

 

Absolwent Warszawskiej Akademii Medycznej, ukończył podyplomowe studia na SGH z Zarządzania Organizacjami Ochrony Zdrowia, Prawo Medyczne na UW oraz MBA HR. Inspektor Ochrony Radiologicznej z rozszerzonymi uprawnieniami. Uczestnik ponad 40 konferencji, kongresów i kursów w kraju oraz za granicą, między innymi New York University College of Dentistry, Summer School in Tokyo, Japan. Obecnie pracownik Uniwersytetu Medycznego w Katedrze Protetyki Stomatologicznej, wykładowca w dziedzinie implantologii w kraju i za granicą oraz autor licznych publikacji stomatologicznych. Organizator szkoleń implantologicznych oraz międzynarodowych warsztatów protetycznych z gnatologii dla lekarzy stomatologów. Zwycięzca IV Międzynarodowego Kongresu Studentów Medycyny oraz Młodych Lekarzy. Poza stomatologią uwielbia narty, żeglowanie oraz fotografię.

 

  Lekarz Dentysta Magdalena Wojda
 

Ukończyła kierunek lekarsko-dentystyczny na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Uczestniczka wielu konferencji oraz warsztatów z zakresu implantoprotetyki, stomatologii zachowawczej wraz z estetyką. Swoje życie zawodowe związała przede wszystkim z ortodoncją, którą traktuje nie tylko jako pracę, ale także hobby. Współpracuje z doświadczonymi ortodontami oraz uczestniczy w międzynarodowych szkoleniach. Poza pracą uwielbia poznawać kuchnie różnych zakątków świata oraz eksperymentować kulinarnie.

 

  Lekarz, Lekarz Dentysta spec. chir.
  szczękowo-twarzowej Jarosław Dąbrowski

 

Lekarz, lekarz dentysta, specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej. Ukończył wydział Wojskowo-Lekarski z pierwszą lokatą w roku 2003  oraz wydział Lekarsko-Dentystyczny w 2004r. na UM w Łodzi. Od roku 2005 pracownik Kliniki Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Obecnie na stanowisku starszego asystenta. W codziennej pracy zajmuje się leczeniem pacjentów w zakresie implantologii, chirurgii stomatologicznej oraz szczękowo-twarzowej. Członek EACMFS. Autor szeregu publikacji z zakresu chirurgii szczękowej.

 

  Lekarz Dentysta, spec. chir. Piotr Łasiński

 

Ukończył  Akademię Medyczną w Gdańsku w roku 1993. Swoją kwalifikację zawodową podniósł zdając egzamin ze specjalizacji z chirurgii stomatologicznej oraz na kursach związanych z chirurgią stomatologiczną. Na co dzień zajmuje się przede wszystkim stomatologią zachowawczą dzieci i dorosłych oraz chirurgią ambulatoryjną. Poza pracą w gabinecie stomatologicznym aktywnie spędza czas, uwielbia zwiedzać Polskę.

 

 

  Lekarz Dentysta Anna Kędracka


Ukończyła Akademię Medyczną w Lublinie. Praktykę rozpoczęła od pracy z dziećmi, którą uważa za ważną część swojego zawodu. W gabinecie stomatologicznym  ceni nowoczesność, ergonomię oraz długoczasowy efekt pracy. Swoje umiejętności zawodowe podnosi na licznych kursach oraz szkoleniach praktycznych przede wszystkim z protetyki oraz stomatologii estetycznej. Poza pracą lubi aktywny wypoczynek oraz kiedy tylko może uwielbia uciekać z rodziną w Bieszczady.